Hakkımızda

Sizi dinliyor, ihtiyaçlarınıza birlikte karar veriyor ve sizin için en uygun olan yazılımı yine sizinle beraber geliştiriyoruz. Yazılım , tasarım veya web uygulaması ihgtiyacınız neyse birlikte çözüyoruz..

Hakkımızda

HİKAYEMİZ

Sektörümüz her şeyin tempolu olduğu ve dijital iletişim kanallarının sürekli geliştiği bir yapıya sahip olmasına rağmen 2005 yılından buyana, yıllar içinde hızla değişen dinamiklere göre gelişirken deneyimimiz, başarılı stratejilerimiz ve önemlisi işimize duyduğumuz bağlılığımızı ilke edinip hep en iyisini hedefledik.

MİSYONOMUZ

Projenizin marka kimliğinizi yansıttığını ve müşterilerin sizi nasıl algıladığının merkezi olduğunu anlıyoruz.

Çalıştığımız her projeye kişisel ve etkili bir yaklaşım getiriyoruz, bu nedenle müşterilerimiz bizi seviyor ve neden tekrar gelmeye devam ediyorlar?.

VİZYONUMUZ

Herkesin olduğu gibi Avukatların da zamanının bir bedeli olduğu bilinen bir gerçektir. Ülkemizde yabancı yatırımcıların artması, hukuk bürolarının/ofislerinin kurumsallaşması ve kurumsal şirketlere hizmet veren avukat sayısının artması ile saatlik ücret karşılığı danışmanlık hizmeti de yaygınlaşmıştır..

Sizi Dinliyoruz Birliklte Tasarlıyoruz Size En Uygun Olana Karar Veriyoruz

DNE Bilgisayar ve İnternet Teknolojileri , ülkemizin bilişim teknolojileri konusunda hızlı artan kaliteli bilgisayar iletişim sistemleri, güvenlik kameraları ve alarm teknik destek ve kurulum taleplerine cevap vermek amacıyla yüksek müşteri memnuniyetini hedef seçerek konusunda uzman kadrosu ile çözüm farkı yaratmaktadır.

DNE Bilgisayar ve İnternet Teknolojileri ; kurulduğu tarihten bu yana bilgisayar teknolojileri ve kurumsal çözümler sunan bir bilişim şirketidir. İlk yıllarda sadece sunucu ve bilgisayar kurulumu , ürün temini ve teknik desteği vermekteydi. Daha sonra telefon santral sistemleri,güvenlik kameraları, alarm sistemlerini de departmanlara bölerek bünyesine dahil etmiştir.Son olarak ta bünyesine web tasarım hizmetlerini verebileceği profesyonel bir ekip kurarak yeni bir departman edinmiştir.Günümüzde kısa sürede gelmiş olduğu noktayla misyon ve vizyon’unun getirmiş olduğu haklı gururunu yaşamaktadır..

Bizi yaptığımız işler ile değerlendiriniz.

“Çalıştığımız her projeye kişisel ve etkili bir yaklaşım getiriyoruz, bu nedenle müşterilerimiz bizi seviyor ve bu nedenle tekrar gelmeye devam ediyorlar?”

© 2016 DNE Bilgisayar ve İnternet Teknolojileri Tüm Hakları Saklıdır