Teknik Destek ve Servis Hizmetleri

Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin bozulması vb) yada yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada Teknik Servisimizde teknik servisinde tamiri, yenilenmesi, eski bilgisayarınıza yeni parçaların takılması (upgrade) gibi işlemlerini kapsamaktadır....

  • Anasayfa
  • /
  • Hizmetler
  • /
  • Teknik Teknik Destek ve Servis Hizmetleri

TEKNİK SERVİS

TEKNİK SERVİS Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin bozulması vb) yada yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada Teknik Servisimizde teknik servisinde tamiri, yenilenmesi, eski bilgisayarınıza yeni parçaların takılması (upgrade) gibi işlemlerini kapsamaktadır..

Sizi Dinliyoruz Birliklte Tasarlıyoruz Size En Uygun Olana Karar Veriyoruz

DNE Bilgisayar ve İnternet Teknolojileri , ülkemizin bilişim teknolojileri konusunda hızlı artan kaliteli bilgisayar iletişim sistemleri, güvenlik kameraları ve alarm teknik destek ve kurulum taleplerine cevap vermek amacıyla yüksek müşteri memnuniyetini hedef seçerek konusunda uzman kadrosu ile çözüm farkı yaratmaktadır.

DNE Bilgisayar ve İnternet Teknolojileri ; kurulduğu tarihten bu yana bilgisayar teknolojileri ve kurumsal çözümler sunan bir bilişim şirketidir. İlk yıllarda sadece sunucu ve bilgisayar kurulumu , ürün temini ve teknik desteği vermekteydi. Daha sonra telefon santral sistemleri,güvenlik kameraları, alarm sistemlerini de departmanlara bölerek bünyesine dahil etmiştir.Son olarak ta bünyesine web tasarım hizmetlerini verebileceği profesyonel bir ekip kurarak yeni bir departman edinmiştir.Günümüzde kısa sürede gelmiş olduğu noktayla misyon ve vizyon’unun getirmiş olduğu haklı gururunu yaşamaktadır..

Bizi yaptığımız işler ile değerlendiriniz.

“Çalıştığımız her projeye kişisel ve etkili bir yaklaşım getiriyoruz, bu nedenle müşterilerimiz bizi seviyor ve bu nedenle tekrar gelmeye devam ediyorlar?”

© 2016 DNE Bilgisayar ve İnternet Teknolojileri Tüm Hakları Saklıdır